راهنما و قوانین اپل آیدی اینفو


قوانین :

• پس از تحویل اطلاعات اپل آیدی به مشترک،هیچگونه خدمات رایگانی جهت بازیابی مجدد اطلاعات ارائه نخواهد شد.برای جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی لطفا پس از دریافت اطلاعات اپل آیدی و قبل از استفاده، وارد سایت شرکت اپل شده و ایمیل اپل آیدی را بر روی ایمیل شخصی خود تنظیم نمایید.برای امنیت بیشتر توصیه میشود تاریخ تولد و سوالات امنیتی اپل آیدی را تغییر دهید.

جهت شخصی سازی اطلاعات اپل آیدی میتوانید از لینک زیر استفاده نمایید.

جهت ورود کلیک نمایید

در صورت عدم توجه به قوانین ذکر شده در بند اول ، تمامی مسئولیت های استفاده از سرویس آیکلود بر عهده مشترک خواهد بود.

• در صورتی که اطلاعات شخصی(شماره موبایل و کد ملی) و اطلاعات دستگاه(IMEI) به صورت نادرست وارد شوند سفارش شما انجام نخواهد شد.

• در صورتی که جعبه دستگاه را در اختیار ندارید لطفا از ثبت سفارش خودداری فرمایید.

اگر سفارش شما انجام نشود تمام وجه پرداخت شده ۷۲ ساعت پس از کنسل شدن سفارش عودت داده خواهد شد.مراحل اطلاعات رسانی و دریافت شماره کارت از طریق پیامک انجام میشود.


راهنمای ثبت درخواست رفع مشکل اپل آیدی :

• ابتدا ایمیل اپل آیدی خود را در باکس مربوطه وارد نمایید.در صورتی که ایمیل وارد شده شامل سرویس های این سایت باشد به صفحه تکمیل اطلاعات انتقال داده خواهید شد و در غیر اینصورت پیغام خطا دریافت خواهید کرد.

در صورتی که سرور اپل پسورد شما را در صفحه Activation iPhone نمیپذیرد و یا در حین کار با اپل آیدی ارور Apple ID Locked را مشاهده میکنید،میتوانید از این سرویس استفاده نمایید.

• هزینه انجام سفارشات برای هر دامنه متفاوت خواهد بود.این هزینه در انتهای فرم ثبت سفارش قابل رویت میباشد.

• جواب سفارش شما بین یک تا پنج روز کاری از طریق پیامک ارسال خواهد شد.لطفا در هنگام ثبت سفارش یک شماره موبایل صحیح وارد نمایید.

• اگر پس از گذشت پنج روز کاری، پاسخی از طریق پیامک برای شما ارسال نشد لطفا موضوع را از منوی تماس با ما پیگیری فرمایید.


جهت مشاهده پرسش و پاسخ های متداول کاربران میتوانید به منوی تماس با ما مراجعه نمایید